برنامۀ آگاهی دهی در معینیت پالیسی و پلان وزارت معادن و پطرولیم

0
674

کمیسیون نظارت دسترسی به اطلاعات به تاریخ ۲۵ حوت ۱۳۹۳ برنامۀ اگاهی دهی را به کارمندان وزارت معادن در معینیت پالیسی و پلان برگزار نمود.

در این برنامه به شمول میر احمد جاوید سادات معین پالیسی و پلان وزارت معادن و پطرولیم حدود ۳۰ تن از رؤسا و کارمندان این وزارت شرکت داشتند.

DSC_3059ابتدأ احمد جمشید امیری و سید عبدالله افغانی به نمایندگی از کمیسیون نظارت دسترسی به اطلاعات با معین پالیسی پلان در مورد مکلفیت های که در قانون برای ادارت عامه تسجیل یافته صحبت نموده و از ایشان خواست تا مرجع مسئول اطلاع رسانی را در مربوطات وزارت معادن ایجاد و لوازم و صلاحیت های که در قانون پیش بینی شده است، در اختیار این مرجع بگذارند.

در مقابل میراحمد جاوید سادات وعده سپرد که: وزارت معادن متعهد به تطبیق احکام قانون است و هر مکلفیت که در قانون به وزارت معادن به عنوان یک اداره پیشبینی شده است، به کمال میل ادأ خواهد کرد.

سپس سید عبد الله افغانی مسئول بخش ارتقای ظرفیت کمیسیون نظارت دسترسی به اطلاعات از طریق پرزنتیشن جامع تمام مواد قانون دسترسی به اطلاعات و چگونگی میکانیزم های عملی حق دسترسی به اطلاعات را با ارایۀ مثال ها و تجارب کشور های همجوار به اشتراک کنندگان تشریح نموده و به سوالات شان پاسخ ارایه نمود.DSC_3092

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY